Uzdička penisu

uzdicka penisu

Latinský název pro uzdičku penisu je frenulum. V podstatě je to velmi citlivá část kůže, která spojuje předkožku se žaludem. Jeho stimulace dokáže u muže vyvolat velmi příjemné pocity. Tuto erotogenní zónu si dokáže muž při masturbaci intenzivně procházet a vyvolávat si vzrušení. Tím že uzdička na žaludu má velké množství nervových zakončení, tak dokáže náš mozek vnímat tuto erotogenní zónu intenzivněji. Proto je u některých párů významným sexuálním zážitkem orální sex.

Pokud není uzdička penisu dostatečně dlouhá, tak může dojít k jejímu dokonce ruptury, které může mít za následek krvácení. Není to velký problém ale je třeba jít k lékaři, který umí přesný problém. Jednou možností může být prodloužení samotné uzdičky na penisu. Tento zákrok se nazývá frenuloplastika. Doktor umrtví lokální oblast a začne se zákrokem, který trvá přibližně 30 minut. Druhá možnost, kdy potřebuje doktor přetnout uzdičku je v podstatě jednodušší záležitost a dokáže ji udělat na počkání.

Nemusíme však hovořit o tom, že poškození uzdičky na penisu je choulostivá a bolestivá záležitost.

 

Radím při problémech s erekcí, libidem, potencí a frigidita. Tento blog píši na základě dlouholetých osobních zkušeností. Znám účinky přípravků na zlepšení erekce, mám množství zkušeností s afrodiziaky a ráda poradím při sexuálních problémech.
Uzdička penisu
2.5 (50%) 2 votes

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar

wpDiscuz