10 způsobů, jak si okořenit sex

10 způsobů, jak si okořenit sex

Každý z nás si dá po určité době otázku “jak si okořenit milostný život?”. Každodenní rutina s partnerkou se přece musí dát změnit. Nemůžete celý život provádět jen “misionářskou polohu”. I když se zdá, že partnerka to nebude očekávat, tak opak je pravdou. Každá žena chce mít svůj milostný život okořeněný nějakou zajímavou sexuální zkušeností.

1. Romantika

Všechny ženy už viděli ledajakou romantickou telenovelu v televizi. To znamená, že očekávají stejný přístup i od mužů. Vytvořte své polovičce romantický večer. Dejte jí pocítit, že je výjimečná, jediná na světě. Vyberte se spolu na kulturní událost, chutnou večeři, celý večer se věnujte pouze její myšlenkám. Nenechte se rozptylovat ničím z okolí. [u_highlight] Stále její připomínejte jaká je nádherná a jedinečná. [/su_highlight] Můžete si být jisti, že se vám to vrátí v podobě nádherně strávené noci.

2. Domácí pohoda

Očekávejte svou partnerku doma v čistotě s uvařenou večeří, příjemným osvětlením, kyticí květin, pěkně nebo spoře oblečený. Partnerka to samozřejmě nemůže očekávat. Reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Udělá pro vás vše co budete chtít. Určitě splní i ty nejtajnější sexuální přání, které jste se jí dosud báli říct.

3. Sexuální pomůcky

Je to jeden z bodů, který můžeme nazvat Tabu. Ženy o sexuálních pomůckách určitě nebudou mluvit samy, jen tak při kávě. Je třeba jim dát do hlavy myšlenku, že by to chtěli vyzkoušet samy. Začněte se mluvit například o vibrátoru, o tom jaké by to bylo vyzkoušet sexuální pomůcku. Na trhu je jejich nepočítaně. Stačí si začít prohlížet obchody s erotickými pomůckami nebo navštívit sexshop. Je toho prostě požehnaně. Při tomto bodě ale je vždy sporné, zda je žena připravena na alternativu hry se sexuální pomůckou. Netázáni to však nikdy nezjistíte.

4. Rychlovka

  Rychlý a vzrušující sex se prostě neodmítá.   Kde není čas na romantiku, tak je třeba jednat rychle a s rozvahou. I ženy jsou připraveny mít rychlovku, na kterou budete vzpomínat ještě pár týdnů. Musí být však opravdu neočekávaná a hlavně musíte trefit správný čas a místo.

Není nic horšího než, když se vám oddá partnerka bez pocitů, jen aby splnila vaši potřebu. Partnerku musí rychlovka prostě sexuální naplňovat. Nejideálnější je pokud by byla rychlovka iniciována z její strany. To však nevíte předvídat ani zaručit. Proto se musíte snažit navodit sexuální téma, používat jemné doteky na zaručených místech a hlavně nechat ji, aby začala opětovat vaše snažení.

5. Záměna identity

Každý chlap si představuje neskutečně krásnou ženu jak se mu poddává. Muži mají obrovskou představivost. Je to naprosto přirozené. Nesmíme však zapomenout, že ženy mají také obrovskou představivost. Hlavně co se týče svého partnera.

Vidina že je čeká doma svalnatý, mladý playboy s neskutečnou aurou je určitě velká. Nebo že doma čeká nabušený “Macho”, který z nich vysexuje duši je také snů většiny žen. Netřeba zapomínat, že doma jste vy.   Milý ale zřejmě už nezajímavý chlapík, který prostě nesplňuje určitá kritéria. S tím se dá bojovat jednoduchým způsobem.   Stačí se převléknout do něčeho divokého, po čem ženě padne čelist, vzít si jednu tabletu výživového doplňku na rychlý nástup erekce a splnit své partnerce její nepřekonatelnou touhu. Hned spatří jaký poklad má doma a myšlenky na cizích ji projedou.

6. Neobvyklé místo

Vyberte se někam na cesty. Navoďte intimní atmosféru řečmi, hudbou, doteky. Začne přemýšlet co se děje. Odbočte autem do opuštěného lesíka a hned pochopí o co vám jde. Vše však třeba dělat s citem a netřeba zapomínat, že ona je ta jedinečná. Kdoví, možná se jí to zalíbí tak, že příště vám bude sama táhnout volant, abyste odbočili do lesa.

Míst na neobvyklý sex je na světě neomezeně. Sex v letadle, sex ve výtahu, sex na parkovišti, sex v noci v parku. Neskutečně mnoho možností, kde se můžete se svou partnerkou sexuální ukájet.

Nesmíme však zapomínat na jednu věc. Je tenká čára mezi adrenalinovým sexem a porušením zákona.

7. Neobvyklé polohy

Jak bylo zmíněno na začátku témata, tak klasický misionář není na každý den. Časem se z této polohy stane rutina a váš sexuální život prostě upadá. Nejjednodušší a nejznámější způsob je pořídit si Kamasutra. Po jejím prostudování zjistíte, v jakých netradičních polohách se dá milovat. Není to nic komplikované, jen se nato třeba prostě odhodlat. Pokud o tom nebude žena předem informována, tak z vás zůstane překvapená a hlavně uspokojena.

Pro ty odvážnější si můžete zpříjemnit večerní chvíle u porna. Těžko odhadnout postoj ženy k pornu. Jednoduše se buď začne zajímat a máte vyhráno nebo ho hned na začátku zavrhne a dále toto téma neotvírejte.

8. Erotický tanec

Erotický tanec nebo striptýz může také dopomoci k tomu, jak si okořenit milostný život. Dejte jí najevo své pocity v podobě tance. Ať už vezmete partnerku do náruče a zatančíte si s ní náruživé tango nebo ji jednoduše posadíte do role diváka a předvedete její striptýz, na který nezapomene, tak buďte si jisti, že vaše partnerka se pobaví nebo rozpálí. Jedno je však jisté. Oba pocity povedou přímo do postele, ve které můžete ve vašich pohybech jednoduše pokračovat a partnerka se jednoduše připojí. Neprohloupíte ani jednu vybranou volbu.

9. Dárky

  Nebudeme si lhát. Jednoduše po krásném a neočekávaném dárku se žena bude chtít odvděčit.   A jak jinak se může žena muži odvděčit, jako perfektním sexem. Prostě to přijde samo. Proto nelze zapomínat na cenovou ale hlavně morální hodnotu dárku. V tomto momentě si třeba vybrat možnost mít sex v poloze, tak jak je po chuti muži, protože se mu jednoduše žena oddá a nechá ho vést.

10. Afrodiziaka

Nejúčinnější způsob je pořídit si jeden z mnoha výživových doplňků na zkvalitnění erekce. Žena bude nesmírně překvapená pevností vašeho penisu, ale i délkou a kvalitou samotného sexuálního aktu. Tyto faktory přímo souvisí se zkvalitněním přímého sexuálního styku s vaší partnerkou. Najednou budete moci sexovat v polohách, které vám do té doby ani nenapadly. Kvalitní erekce dokáže jednoduše zpříjemnit intimní chvíle s vaší partnerkou.

Na závěr bych shrnula všechny body do jediného. Netřeba zapomínat, že stále se téma sexu odvíjí hlavně od vaší partnerky. Chcete-li zlepšit váš sexuální život, tak jí musíte dát pocítit jaká je jedinečná a perfektní právě pro vás. Pak to už půjde jen pozitivním směrem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments