7 ověřených tipů na sex po padesátce

7 ověřených tipů na sex po padesátce

Tajná téma pro muže v pokročilém věku. Určitě se netřeba bát vzít ženu i v pokročilém věku a pořádně se pomilovat. Nikdy není pozdě okořenit si milostný život i po padesátce. Zmíním vám několik hlavních důvodů, proč neskončit se sexem. Každý ho chce a potřebuje, i když se o tom hodně nemluví. Starší generace ví o čem píšu.

V nejbližší době už mládež, která odrazte nebude mít problém se sexem i ve starším věku. Problém je pro dnešních padesátníky v tom, že vyrůstali v době kdy byl sex velké tabu a mluvilo se o něm pouze za zavřenými dveřmi. To už dnes neplatí. Sex je přímo na každém kroku a hlavně na dostupném internetu je sexuálních témat až až. Všude se na nás valí prsaté dívky, které se za své tělo nestydí a chtějí se mužům oddat. Vždyť proč také ne. Sex je dobrý a zdravý v každém věku.

V každém článku píší o tom jak příznivě působí sex na naše zdraví. A je to i pravda. Při milostné chvíli se nám prokrvuje celé tělo. To prospívá i celému fungování našeho organismu. Sex v pokročilém věku je jako sport, který vám dodá energii, zlepšuje vitalitu a hlavně prospívá celému kardiovaskulárnímu systému.

Třeba prostě říct své partnerce, že pokud chce být zdravá, tak se musíte pomilovat. Není lepšího doktora.

1. V posteli třeba experimentovat

Proč se celý život milovat v jedné poloze? jste dost velký na to, abyste si řekli jak to máte rádi a určitě jste za ta léta zjistili jak to mají rády ženy. Je samozřejmé, že samotný odpor k sexu mohl vzniknout i neustálým stagnaci v posteli. Nejznámější dospěláckou knížkou je Kamasutra. Stačí si prohlédnout některé polohy a oči se vám převrátí. Když to však vyzkoušíte, tak zjistíte, že je to obrovské množství rozkoše, kterou jste do té doby neměli šanci zjistit. Je to jen o vaší volbě, vyzkoušet něco nového.

Sex není důležitý pouze při početí dětí. Proč by to tak mělo být? Zato, že nám to kázali od malička? Při sexu si třeba udělat pohodlí a zpříjemnit si každou chvíli s partnerkou. Jinak to nemá smysl řešit.

 

2. Doplňky do postele

Nikde není psáno, že ve starším věku si nemůžete dopřát zajímavé chvíle v posteli. Neomezené možnosti na internetu, nebo stále více kamenných sex-shopů nabízí obrovské množství hraček a oblečení pro dospělé. Pokud jste nikdy neměli možnost vyzkoušet o čem to je, tak po padesátce je nato konečně čas. Zkuste si prohlédnout co všechno nabízejí a dopřát si něco zajímavého. Pokud vaše partnerka řekne hračkám ano, tak máte vyhráno!

3. Musíte být sebejistý

Není nic horšího než, když je muž utažený a tichý. Většina žen chce mít u sebe sebejistého, moudrého, vtipného a hlavně dokonalého muže. Proč jí nedopřát tento pocit? Tato vaše sebejistota se vám jistě přenese i do postele. Buďte si jistý, že pokud budete vystupovat sebejistě a mužně, tak žena pro vás udělá co chcete a bude při vás stát za každých okolností. Nikdy není pozdě změnit své chování.

4. Podpůrné pilulky na erekci

Jedna z možností nechuti na sex a zhoršenou erekci. Aj byste chtěli ale prostě to nejde. Takový důvod zhoršující situace mezi partnery je nejčastější. Proč to nechat tak? Snadná a dostupná cesta je zajistit si výživový doplněk Zerex Ultragold, který svým přírodním složením dokáže neskutečně vylepšit zkažený sexuální život. Zlepšuje libido, zvyšuje hladinu testosteronu a zlepšuje hlavně celkových chod organismu a sním spojenou chutí na sex.

Zerex Ultragold balenie

5. Vyvolat chuť na sex

Něžnosti, kterými budete svou partnerku zahrnovat se vám vrátí několika násobně v milostné chvíli. Je třeba dát pocítit, že je vaše partnerka ta jedinečná osoba na celém světě. Ono je to samozřejmě i pravda, ale chlapi nezvyknou dávat najevo svou lásku často. Není důležité říci pěkné slovo pouze když máte výročí nebo na svátek sv. Valentýna. Je třeba se zajímat o svou partnerku i v běžný den. Ráno ji probudit milým slovem a pusou nebo večer když usínáte, tak mít zájem o její přítomnost. Netřeba zapomínat, že na světě nebudete věčně a starat se o ni co nejvíce.

6. Obdarovat dárkem svou partnerku

Je to také jeden z důvodů, jak si naklonit svou partnerku na krásné milostné chvíle. Nemusí to být hned zlatý řetízek nebo zlaté náušnice. Každý milý dárek dokáže vaši partnerku potěšit. Jednoduše stačí přijít domů z roboty a přinést ženě květ, který má ráda. Každá taková drobnost dokáže mile překvapit vaši partnerku a následně večer i vás.

7. Zdravý životní styl

Zdravý život, do kterého spadá zdravé stravování, spánek, žádný stres jsou v našem životě velmi důležité. Na tyto faktory netřeba nikdy zapomínat. Vše co dopřejete nebo odeberete svému tělu, tak vám tělo vrátí několikanásobně. Je třeba se věnovat více sobě a své partnerce a ne honit jen peníze, které vám vaše zdraví nikdy nevrátí.

Na závěr

Na závěr zmíním i tak ještě jednu důležitou věc. Všechny impulsy vycházejí z hlavy, a proto je třeba mít uspořádané myšlenky a hlavně zahodit všechny starosti v momentě, kdy plánujete strávit krásné sexuální chvíle se svou partnerkou.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments