Bod G – Jak najít bod G

Ve většině článků o sexu můžete číst o tom, jak dosáhnout orgasmu s perfektní stimulací G bodů. Ale co je pravda a jak to zjistit, se pokusí přiblížit se k dalším odstavcům. Zjistíte, kde přesně je G bod pro ženy a jak ji můžeme podráždit prstem nebo penisem. Pro snadnější orientaci, kde přesně je umístěn bod G, můžete také vidět přiloženou fotku.

Fikce nebo realita?

  Bod G není fikce.   Je to plnohodnotná realita. Ne každý ve svém životě může cítit bod G tak intenzivne, jak je stále o něm napsáno. Ernest Gräfenberg již popsal, jak najít bod G v roce 1950 a jak bod G správně stimulovat k dosažení dobrého a mocného orgasmu.

Co je vlastně bod G?

Bod G je erotogenní zóna, kterou můžeme najít u žen ve vagině. Každá žena se ho pokusí nalézt tak, aby během milování mohla dosáhnout tohoto nádherného pocitu blaženosti. Když to najde, nemusí se obávat, že díky jeho podrážděnosti nedosáhne takzvaného “géčkovího orgasmu“. A jakmile k němu dojede, bude to pokaždé chtít.

Tip od Vaší sexuoložky!

Mnoho žen pomáhá dosáhnout orgasmu pomocí jednoduchých a účinných tablet ArginMax. Kombinace lubrikačního gelu a tablet, které nabízí, může ženě dosáhnout nezapomenutelného orgasmu.

Jak najít bog G u ženy?

Bod G u žen je umístěno uvnitř vagíny. To samozřejmě není tlačítko, které stisknete a můžete okamžitě vyvolat orgasmus. Můžete dosáhnout bodu G penisem, rukama nebo nějakou sexuální pomůckou. Můžete to udělat nejlépe prstem. Vniknete prstem do vagíny partnerky nejhlubší jak se dá ohnutým směrem k sobě, začněte třít prst o vnitřek pochvy dokud ucítíte drsnější oblast. Pokud budete i nadále tahat tuto vaginální oblast, zjistíte, jak bude tvrdnout.

Několik faktorů musí být provedeno kolem vrcholu pomocí bodu G. V první řadě musí být žena ve velkém sexuálním transu. Toho lze dosáhnout různými nástroji a dobrým předehřátím. Pak je snazší najít tento bod.

Jaké jsou nejlepší sexuální polohy k dosažení orgasmu s G?

Medzi osvedčené polohy patří ty, kde je žena hore na chlapovi a může vsunout penis co nejhlubší. Dalším velmi efektivním postojem je také při vstupu do ženy zezadu. Ať už je to na kolenou nebo stojí, je důležité, abyste se dostali do partnerky co nejhlubší. Mnoho dobrých poloh se nachází v kamasutře.

 Výhodu má chlap, který má zahnutý penis a jím dokáže každým vniknutím do pochvy stimulovat tento bod.  Takový chlap dokáže využít svůj penis v různých polohách.

Tip od Vaší sexuoložky!

Právě při pořádně tvrdé erekci může partner svým penisem dokonale stimulovat bod G. Pokud nedokážete dosáhnout tvrdou erekci, tak pak můžete zapomenout na nalezení bodu G. Je to právě proto, že nevíte pořádně třít penis o vnitřek pochvy. Mnoho mužů právě proto využívá jednoduchý a účinný produkt na tvrdou a kvalitní erekci. Je jím Vimax díky, kterému dokážete vydržet v ztopořeném stavu během celého sexuálního styku a tím se zvyšuje šance na dosažení géčkových orgasmu.

Pokud jste splnili všechny náležitosti a podařilo se vám společně najít bod G, tak můžete být spokojeni a užívat si nádherné chvíle sexuálního životu i díky tomuto fascinujícímu bodu. Zároveň si můžete být jisti, že mnoho žen tento bod nedokáže za celý život najít. To ale nebude váš problém.

Na obrázku si můžete podívat, kde přesně se bod G u žen nachází a jak se dá stimulovat prsty.

bod-g-u-zeny

(zdroj: wellnesscenterpa.com)

Existuje bod G i u mužů?

Bod G je u mužů na takovém místě, které by některé lidi ani nenapadlo. Nachází se mezi konečníkem a kořenem penisu. Není to záležitost, kterou by běžný pár chtěl vyzkoušet najít a stimulovat, ale najde se mnoho jedinců a párů, kteří se o to pokusí.

Na obrázku si můžete prohlédnout, v které oblasti přesně by měl bod G u mužů nacházet.

bod-g-u-muza-1

(zdroj: womenwillrule.tumblr.com)

Bod G u muže by měl fungovat stejně jako u žen. S jeho stimulací je však určitě problém pro jeho umístění.

Zhodnocení a můj názor na bod G

Můžeme si s klidným svědomím napsat, že bod G není žádná fikce. Když žena jednou pocítí orgasmus dosažený za pomoci bodu G, tak už ho bude vyhledávat pokaždé a porovnávat, který byl lepší. Každá žena by díky stimulaci tohoto bodu měla dokázat přežít géčkových orgasmus, aby byl pro ni sexuální zážitek co nejintenzivnější.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments