Erektilní dysfunkce

erektilni dysfunkce

Samotný pojem erektilní dysfunkce nevěstí nic dobrého. Ten kdo se setkal osobně s tímto problémem, tak ví, že to není nic příjemného. Chtít prožít nádhernou erotickou chvilku se svou partnerkou a když přijde na sex, tak zjistíte, že prostě nemůžete. Nejhorší je určitě vysvětlovat, že ona zato určitě nemůže. Ať to pochopí nebo není už jen na ní. Proto je nejlepší léčba erekce a hlavně prevence před tímto špatným stavem.

Erektilní dysfunkce se může projevovat již v mladém věku. Začínající problémy zjistíte úplně jednoduše. Jste v intimní chvíli s překrásnou ženou a váš penis nedostává podnět k tomu, aby se pevně ztopořil do požadovaného stavu. Ať se snažíte jak chcete, tak nic nepomáhá. Jednoduše je penis skleslý a partnerce nedokážete vysvětlit, že to není tím, že by se vám nelíbila. Centrální nervový systém (CNS) prostě nedává podnět na erekci. Nemusí to být však konečný stav. Časem se to uklidní a v dalším období nebudete mít problém s erekcí. To ale neznamená, že jste vyléčen.

Kdy se projevuje erektilní dysfunkce?

  V pokročilém věku může nastat erektilní dysfunkce mnohem častěji.   Hlavně muži, kteří měli problém s erekcí již v mladém věku, by se měli mít na pozoru. Statisky je hrůzostrašná. Až třetina mužů kolem 30-tky už pociťuje problém s erekcí a až polovina mužů v 50-tce. Není problém najít fórum, ve kterém se dočtete otázky a problémy, v nichž se zmiňuje problém s nedostatečnou erekcí. A není to jen záležitost starých pánů ale stále častěji i muže v mladém věku.

Tip: Z dlouhodobého hlediska poškozené erekce určitě doporučuji Zerex Ultragold, který obsahuje přírodní látky, potřebné pro podporu a prevenci kvalitní erekce. Jednou z nich je účinný výtažek z rostliny MACA (peruánská viagra)

můžete získejte slevu na Zerex UltraGold, použijte kupón “ULTRA5”!

Jak předejít problémům s erektilní dysfunkcí?

Je třeba změnit několik faktorů ve svém životě a dokážete bojovat s erektilní dysfunkcí i sám. Netřeba hned navštěvovat sexuologa a léčit se drahou léčbou, kterou dokáží předepsat. Stačí občas poslouchat své tělo, věnovat se mu a ono se dokáže odvděčit velmi pozitivně.

Vlastnosti, které mají nepříznivý vliv na erektilní dysfunkci:

 • psychické problémy
 • nesoustředěnost
 • životospráva
 • stres
 • deprese
 • alkohol
 • málo spánku

O tom jak předejít problémům s erektilní dysfunkcí si přečtěte 10 tipů, jak se zbavit erektilní dysfunkce.

Jak bojovat s erektilní dysfunkcí?

Řešení problémů erektilní dysfunkce závisí na několika faktorech.

 1. Věk – je velký rozdíl v problému erekce v mladém věku a problémům s erekcí po 40-tce. Pokud se projevuje již v mladém věku, tak není třeba hned myslet na impotenci ale zkusit změnit vliv okolí na svůj organismus. V pokročilém věku je třeba ihned rozhodnout, jak postupovat. Jednou z možností je přísun potřebných látek na podporu erekce, které dokáží vyvolat erekci kdy potřebujete. Velké procento mužů je spokojeno hlavně se Zerex Ultragold, který obsahuje všechny potřebné podpůrné látky a je bez předpisu, protože je čistě na přírodní bázi.
 2. Míra poškození erekce – malé, střední, velké. Zde se už musí zorientovat každý muž sám, do které kategorie spadá. Malý problém znamená, že už se mi párkrát stalo, že se mi nepostavil ale teď je to v pořádku. Střední problém je když se to stává pravidelně a už ho potřebujete řešit. Velký problém znamená, když se už ani nepamatujete, kdy jste měli naposledy pořádnou erekci. Vše se však dá zkusit vyléčit.
 3. Situace – Postaví se mi ale před vyvrcholením klesne a ztratí tvrdost. Nepostaví se mi ani po sexuálních stimulací. To jsou 2 nejznámější situace, kterými trpí velmi mnoho mužů.

Na základě faktorů zjistíte do jaké problémové skupiny patříte. Podle toho se dá nastavit i typ řešení, která by měla být pro vás tou nejlepší volbou.   Hlavně se však třeba vypořádat se svou psychikou a nemyslet hned negativní.  

 • podpora erekce výživovými doplňky
 • použijte vakuové pumpy nebo podobných pomůcek
 • léčba lékařem a naordinované léčby
 • EDSWT – léčba rázovými vlnami

Shrnutí

Každý muž by měl dosáhnout pořádnou erekci v době kdy ji potřebuje. Pokud se začne projevovat ledajaký náznak problému, tak si třeba prostudovat co to může být. Popovídat se s odborníky, jako jsou například lékaři, kteří většinou dokáží přesně identifikovat problém. Když se však necítíte, že jste již ztracený případ a chcete pouze předejít možným budoucím problémům s erekcí, tak je namístě vyzkoušet nejprodávanější tablety na podporu erekce za poslední roky a tím je Zerex.

Zerex Ultragold

Zerex Ultragold

můžete získejte slevu na UltraGold, použijte kupón “ULTRA5”!

Viz také další přípravky a na podporu erekce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments