Kámasútra – kniha, polohy, kostka, pdf a různé sexuální hry

Kámasútra - kniha, polohy, kostka, pdf a různé sexuální hry

Kniha rozkoše byla napsána již v dávných dobách. Její první výskyt se datuje kolem 15-tého století. Kámasútra byla napsána indickými předky v staroindickém jazyce – sanskrtu, kteří měli zálibu hlavně v různých sexuálních polohách, ve kterých si dokázali navodit obrovskou dávku rozkoše. Podle dostupných informací by měl být mnich Mallanága Vátsjájana, který ji v rodné řeči pojmenoval jako “Učebnice lásky”.

Kniha je přeložena zřejmě do všech známých jazyků včetně češtiny. Proto je velmi známá i přesto, že zřejmě ani neznáte někoho, kdo by ji četl. Jednoduše stačí pár obrázků a hned víte odkud jsou. V každé verzi knihy se dočtete informace nejen o tom jak se můžete v posteli zajímavě milovat ale i různé informace ze světa intimity. Kámasútra je samozřejmě přeložena i do slovenského jazyka. V recenzi na Kamasutru se dozvíte o čem všem kniha je a jaký byl její prvotní cíl.

lamasutra1V Indii je běžné, že spatříte různé sochy a obrazy v sexuálních polohách, ze kterých budete v němém úžasu. Je to na počest mnicha, který objevil tajemství sexuálního života a Indové jsou nato i patřičně hrdí.

 

O čom je vlastne Kámasútra?

Kámasútra učí vnímat sexuální procítění úplně jiným způsobem. Není to jen o různých zajímavých polohách ale io tom, jak se lépe vnímat navzájem. Jednoduché zamyšlení nad životem a jeho cílem.

Kniha má 7 částí, které jsou rozděleny na 36 kapitol. Zde můžete vidět, že Kámasútra je opravdu velmi rozsáhlá kniha o sexuálním životě a není to jen kousek braku.

 1. část je o tom jak žijeme v domácnosti. Jaký je rozdíl mezi soužitím muže a ženy a jejich láskou. Je to takové hluboké filozofické zamyšlení autora nad fungováním muže a ženy v jejich domově.
 2. část se již zajímá již o klasické milování. Různé způsoby milování, v nichž se autor dopracoval k neuvěřitelnému číslo poloh 82. Milování je dar života a je třeba s ním zacházet s úctou. Je to dost rozsáhlá kapitola o všech polohách, které mnich využíval.
 3. část je o získání a milování mladých dam. Vzpomíná se hlavně spojitost s pannou a postup jak ji dostat do své náruče.
 4. část popisuje chování manželky ke svému manželovi. Žena se má chovat k muži s úctou a poddat se mu když to muž potřebuje. Sexuální chování, které má být výsostnou událostí v domácnosti má žena chápat jako samozřejmost.
 5. část je aktuální asi pouze v zemích, kde je běžné mnohoženství. Popisuje se postup jak si zajistit další manželku do své domácnosti a jak mají žít.
 6. část je soustředěna na nemravné slečny. Už v dávné době byly různé společnice, prostitutky a nepodléhejte se mužům za peníze. Proto je mnich zmínil ve své knize.
 7. část je zajímavá hlavně tématem erekci, délce erekci a zvětšování penisu. Už v té době se muži zajímali jak si okořenit svůj sexuální život. V dnešní době nato slouží různé léky, výživové doplňky nebo sexuální pomůcky.

Pro muže, které zaujal 7 bod bych navrhla podívat i Zerex Extralong, o kterém jsem již dříve psala.

Všechny polohy Kamasutry

82 poloh, které mnich vyzkoušel a popsal je velmi zajímavých. Některé když spatříte, tak si ani nebudete vědět představit, jak byste to zvládli. Není to samozřejmě pro každého jedince. Je třeba být trochu ohebný a co se týče žen, tak také nemusí být žena gymnastka, aby to zvládla. polohy_kamasutryVšechno chce svůj čas a místo.

Co se týče názvů, tak mnich byl zřejmě i vtipálek a měl rád i přírodu.

 • poloha hadů
 • poloha slonů
 • poloha posvátná kráva
 • poloha jezdkyně
 • poloha Venušina nástraha
 • poloha houpačky
 • poloha obrácené dvojice

Všetky polohy Kamasutry

Všechny polohy Kámasútry

Kterou polohou si dokáží ženy nejvíc užít?

Nikde není definováno, která poloha je nejlepší. Je to všechno o každé osobě zvlášť, protože jak se říká “sto lidí, sto chutí“. Samotná žena musí říci svému partnerovi, co je příjemné a co ji odpuzuje.

Ženy si dokáží zpříjemnit sexuální prožitek a tím pádem šanci přežít dokonalý vaginální orgasmus s podporou tablet a krému Aphrodisia. Jejich účinek se projeví zvýšeným procítění v intimních oblastech, z nichž se přenese podnět do CNS a tím si zvýšíte samotnou vzrušivost a sexuální procítění celého aktu.

nyní sleva s kódem „aphrodisia2

Jak si zpříjemnit večer s Kamasutrou?

Otevřené možnosti jsou prakticky neomezené. Hlavně je třeba navodit příslušnou atmosféru, aby byli všichni zúčastnění uvolnění a spokojení. Fantazii se meze nekladou. Netřeba ani žádné speciální oblečení. Jednoduše se dát do pohodlí, vybrat si z množství poloh a začít se milovat. Na poloze se dopředu netřeba domlouvat. Je třeba brát takovou, jaká se vám zamlouvá a vyzkoušet ji. Až během milování v dané poloze zjistíte, zda vám vyhovuje nebo ne.

Tip od Vaší sexuoložky!

Pokud si chcete sexuální styk prodloužit, tak vám určitě doporučuji užít Zerex Extralong před plánovaným zkoušením poloh z Kamasutry. Vaše výdrž a spokojenost bude oceněna kvalitním orgasmem.

TIP: získejte slevu na Extralong, použijte kupón “dog2”!

Kde se dá koupit Kámasútra?

Knihu si můžete koupit v knihkupectvích klasických, ale iv internetových. Její plné přeložení do češtiny je samozřejmostí. Pokud si myslíte, že si dokážete oficiálně stáhnout soubor pdf, tak to asi nebudete velmi úspěšný. Je však možné, že na stahovacích portálech najdete nějaké to pdf Kámasútra, které ale nemusí být v úplně pravé verzi.

Jaké jsou možné formy Kamasutry kromě knihy?

Obchodníci vymysleli různé formy Kamasutry, na kterých dokážou vydělat. Stačí dát výslednému produktu hezké obrázky a dobrou reklamu, která vás přesvědčí o tom, že to prostě doma potřebujete. Pokud však máte rádi jen klasický sex, tak vám bude asi všechno z Kamasutry zbytečné.

Prodejní formy Kamasutry:

 • kniha
 • kostka
 • puzzle
 • obrazy
 • kartičky
 • bytové doplňky
 • video
 • nástěnné hodiny

Nejzajímavější je asi kostka. Hra je velmi jednoduchá a pravidla jsou jasně dané. Hodíte kostku na rovnou plochu, podíváte se jaká poloha je na vrchní straně kostky a vrhnete se na milování v dané poloze. Vyšší level hry znamená, že hrajete více a vy si tím pádem vybíráte, s kým danou polohu budete praktikovat.

Dělají se i kurzy Kamasutry, kde precvičovateľ má knihu prostudovanou od začátku až po konec a pochopil smysl, který chtěl indický mnich zvěstovat dalším generacím. Těžko říci kolik lidí navštíví takový typ kurzu, kde se předvádějí polohy a cvičení, které jsou velmi sexuálně. Ale jak se říká “Mnoho lidí, mnoho chutí”.

V každém případě doporučuji užít si polohy Kamasutry bez alkoholu a s přírodními podpůrnými prostředky, které dokáží zvýšit sexuální procítění a prodloužit celkový čas erotického zážitku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Comments
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Holand
Holand
30. ledna 2019 19:40

nestoji mi prirozeni kdyz chci soulozit s holkou, ale s muzem jo nevite jak to udelat opacne? Vim ze nejsem gay. Dekuji za radu Holand