Kdo a co je to demisexual?

Kdysi se lidé dělili pouze na heterosexuálů a homosexuálů. Postupem času se přidaly bisexuálové, kteří byli odsuzován stejně jako homosexuálové a v dnešní době se dá již rozlišovat mnohem více sexuálních orientacích. Dá se říci, že každá vada nebo úchylka má již v dnešní době své pojmenování. Mezi takové patří i demisexuál.

Takový typ člověka nevzruší jen tak nějaký jemný sexuální náznak.   Sex ho jednoduše neláká a na samotné vzrušení potřebuje silný emocionální vztah.   Není to žádný nepříjemný člověk, jen jednoduše nevytváří vůči každé ženě romantické gesta a neprojevuje jí hned náklonnost.

Kdo je to demisexual?

Pro jasnější objasnění si musíme hlavně objasnit co to je demisexuál a jaká je jeho význam  (demisexual meaning).  Erotické podněty můžete najít v dnešní době na každém kroku a hlavně na internetu. Vyvolávají v člověku sexuální touhy a podněty i bez přítomnosti druhé osoby. Je to prostě fantazie člověka, která ho nutí k příjemným myšlenkám na erotické hry. Taková fantazie ovládá mnoho myšlenkových pochodů. Ne však u demisexuála.

Přesně toto demisexuála vůbec nezajímá.   nevzrušuje ho jen tak něco.   Žádné ladné křivky, sexy oblečení nebo jen nemravné myšlenky. Demisexuálov zařazovali odborníci od začátků mezi asexuálů. Bylo to dáno jejich nezájmem o druhé pohlaví. Žena mohla být úžasně oblečená a mohla být neskutečně svůdná a přesto se demisexuál vůbec o ni nezajímal. Potřebuje ke svému vzrušení cítit něhu, přátelství a pocit jistoty. Bez těchto základních věcí prostě není schopen jít do postele.

Píšu to sice trochu více na mužskou stranu ale je pravda, že demisexuálna může být i žena. A čím dál tím více se to objevuje v manželstvích. Pokud neprokážete manželce náležitou náklonnost, tak nemůžete ani vy čekat, že manželka s vámi skončí pokaždé v posteli, když si usmyslíte.   Taková žena se dá občas nazvat i jako ledová královna.  

Velmi často se tento typ “problému” nachází například u mladých lidí. Dívka nebo chlapec jsou nesmírně zamilovaní do svého přítele či přítelkyně. Najednou však po čase zjistí, že ten druhý jim už tolik lásky neopětuje. To znamená, že začíná problémový kolotoč rozchodů a jste sjel. Jeden chce a druhý mu nedokáže projevit tolik citu zpět. Z toho vzniká problém.

Navzdory všem negativním záležitostem ohledně demisexuálnej orientace, musíme zmínit i jednu velmi příjemnou. Určitě jste již měli nádherný sex s partnerem nebo partnerkou, se kterým se máte velmi rádi. Teď si to ještě znásobte tím, že demisexuála taková náklonnost dokáže několikanásobně vzrušit. Takové vzrušení může dojít až k těm nejlepším orgasmem, které běžný člověk možná nezažije za celý život.

Které orientace jsou podobné jako demisexual?

Zkusíme zmínit alespoň ty známější orientace, které mají podobný význam jako při demisexuálovi.

Aromantik – takový typ chlapa jakým je aromantik, nikdy nepozve ženu například na romantickou večeři ani nepřinese květiny nebo dárek. Už jak se vychází z názvu této orientace aromantik, tak zkrátka nikdo nemůže očekávat žádná romantická gesta. I přes tomuto faktu si můžete s aromantikom užít něžné milování. Takový člověk přitom nemusí být žádný sobec nebo dokonce špatný člověk, jen si nepotrpí na romantiku. Můžete u něj najít úctu, něhu i pochopení. Jen žádnou romantiku od něj prostě nemůžete očekávat.

Asexuál – Za asexuálů je označován člověk, který se vyhýbá sexuálnímu styku a nevyhledává ho. Dokáže sice navázat s osobami určitý vztah, avšak nikoli po sexuální stránce. Dva asexuálové spolu klidně mohou žít ve šťastném a spokojeném partnerském soužití, protože nevyhledávají sexuální společnost. S pojmem asexuál se většina z vás už asi někdy setkala.

Graysexuál – já to takový mezi stupeň mezi někým sexuálním a asexuálním. Za určitých okolností je schopen sexuálního vzrušení a za určitých ne. Neumí se rozhodnout.

Pansexuál – takový typ člověka dokáže udržovat různé vztahy. Sexuální, emocionální, příležitostné, romantické. A to vše s oběma pohlavími. Je to samozřejmě stav mysli, která vybízí člověka dělat určité rozhodnutí.

Skoliosexuál – na závěr si popíšeme takového podivína. Tohoto právě přitahují takový lidé, kteří nevypadají ani jako žena a ani jako muž. Vyhledává jednoduše osoby, které se vymykají běžným standardem.

Tip od Vaší sexuoložky!

Pokud se neumíte rozhodnout, do které skupiny orientaci patříte a chcete být normálním heterosexuálům, tak vyzkoušejte Vimax pro zvýšení své hladiny testosteronu a hlavně zvýšíte svou chuť na sex.

Závěr

Je všeobecně známo, že lidstvo se mění a jedinci začínají vyčnívat ze stejného radu, ať už chtějí nebo ne. [su_highlight] Proto by měly respektovat lidé mezi sebou, takoví jací jsou. [/su_highlight]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments