Je můj penis velký nebo malý?

Velikost penisu se řeší neustále. Velmi mnoho chlapů není se svou velikostí penisu spokojených. Proč je to tak? Proč se klade na tuto intimní partii muže tolik důrazu?  Kdo určil hranici, že penis má mít přesně takovou velikost a tehdy je ideální? Kolik to je však centimetrů? Jaká je to velikost? Odkud se vůbec penis měřit? Je třeba si přečíst pár řádků recenze o velikosti penisu a netřeba hned přemýšlet nad tím jak si penis zvětším.

Různé výzkumy a studie vycházejí pouze ze statistik, které mají z anonymních anket. Pak je snadné určit, že   průměrná velikost penisu je zhruba 20cm.   Není to ničím vypodložené. To že někoho příroda obdařila a někoho ne se dá stejně přirovnat i k velikosti poprsí u žen. Proč tam není vyhodnocen standard. Každý řekne, že prsa mají být přesně do dlaně. Ženy mají však jednu velkou výhodu oproti mužům. Když si myslí, že jsou její prsa malé, tak zajdou k plastickému chirurgovi a ten jim je jednoduše zvětší na požadovanou velikost. Potřebuje však žena silikony, když má malé nebo neforemné prsa? To je přesně stejná otázka jako, zda muž potřebuje větší penis když s ním není spokojen. Zde je již ale operace trochu větší zásah, jak jen vložit nějaký silikon pod kůži. V tomto případě, by si měl muž velmi dobře rozmyslet do čeho jde.

Je opravdu potřebný velký penis pro uspokojení ženy?

Musíme se dívat i na opačnou stranu. Myslíte že každé ženě bude příjemné když přijde chlap s velkým penisem a bude se snažit vložit jej do vagíny, která je malá? V několika článcích se totiž dočtete, že   průměrná hloubka vagíny je zhruba 10 cm.   To ale najednou začíná být zavádějící. Proč je tedy průměrný penis 20 cm když v podstatě nenajde běžně ženu do které by ho dokázal vložit celý.

Přesně zde si můžeme dokázat, že opravdu chlap nepotřebuje mít obrovský penis nato aby dokázal uspokojit svou partnerku a dokázal její dopřát opravdu slastný vaginální orgasmus. Velikost penisu například pro nalezení bodu G není až tak důležitá. A přitom najít bod G s penisem je přitom to nejvzrušivější což může při sexuálním styku být. Drážděním bodu G žena dosahuje vaginální orgasmus, který dokáže být neodolatelný. Poté co ho žena dosáhne, tak ho bude chtít znovu a znovu.

Správné ohnutý penis může při každém vniknutí do pochvy dráždit bod G a tím stupňovat vzrušivost ženy. Zde začíná přesně otázka, jak velký penis nato potřebuji.   K tomu abyste dokázali najít u partnerky bod G, by v průměru měl stačit zhruba 13 až 15 cm penis.   Každá délka penisu navíc se už dá využít na různé sexuální hry, ale nato, abyste uspokojili ženu , by neměla mít až tak velký vliv. Tímto prohlášením jsem určitě potěšila velké množství mužů. Je to ale opravdu tak? Proč jsou některý muži obdařen velkými penisy a jiný ne?

Jak se dá zvětšit penis?

Je to asi nejčastější otázka u mužů, kteří nejsou spokojeni se svým přirozením. Proč je to ale tak? Jde jen o myšlenky v hlavě nebo je to opravdu nutné? Ve světě internetu na nás vyskakují z každé strany reklamy o tom,   jak se dá zvětšit malý penis  . Jsou to buď různé cviky, pilulky (prášky) nebo mastičky.

Kegelove cviky

Tenhle cvik se praktikuje u mnoha mužů i žen už od 90tých let. V klidném vsedě nebo vstoje musíte stahovat PC svalu (odborně – pubococcygeálny sval). Snažíte se jako kdyby zadržovat močení. Když ucítíte jak se sval stáhl, tak zadržíte alespoň na 10 sekund a pustíte. Takovou sérii opakujete několikrát po sobě. Zlepšuje se tím funkce tohoto PC svalu, který je potřebný na správnou erekci.

Pilulky a mastičky

Toto téma je velmi sporná. Jsou různé produkty na trhu, jako například Penírium, který se chlubí, že dokáže zvětšit penis až o 7,5 cm. Pro tuto oblast je vhodné raději si přečíst recenzi na Penírium a udělat si svůj vlastní obraz.

Pokud si chcete dopřát maximální tloušťku a délku svého penisu, tak je možná za zmínku vyzkoušet někteří z následujících přírodních produktů Vimax, Erexan, eJoy. Každý z nich dokáže zvětšit penis je ho maximálních možností, díky látkám které obsahuje. Obsahují například různé výtažky z rostlin, které znají jen domorodé kmeny už dlouhá staletí.   Tyto silné afrodisiakální účinky pak mají velký vliv na celkovou velikost a sílu erekce.   Až zde zjistí muž, jaký najednou dokáže být penis obrovský.

Existují také různé mastičky, které by se daly nazvat v některých případech i jako lubrikační gel. Stačí si natírat penis pár minut před pohlavním stykem. Tím se zajistí vstřebání potřebných látek a penis dosáhne ztopoření hodné pravého pornoherce. Dokáže mít najednou erekci i několik desítek minut v úplně největším ztopoření. Jedním z nich je například já tento Lovely Lovers Delay gel.

Tip od Vaší sexuoložky!

Chcete-li dosáhnout maximální ztopoření penisu a dosáhnout tím dokonalé tvrdou erekci tak vyzkoušejte Erexan.

Pro dosažení ✅ TVRDÉ erekce doporučuji užívat alespoň 30 kapslí
(15 dní).

TIP: získejte slevu, použijte kupón “sleva2!

Chirurgické zvětšení penisu

Tahletá možnost zvětšení penisu je zřejmě nejméně příjemná. Nic co upravuje chirurg na těle není přirozené. To znamená, že tělo je nějak přizpůsobené a chirurg najednou změní například velikost penisu. Někde se to zřejmě odrazí. A nemluvě o tom, že mužům vlastně řeže jejich nejdůležitější orgán pro reprodukci. Před takovým života důležitým rozhodnutím třeba opravdu popřemýšlet, jestli opravdu potřebujete zvětšit penis chirurgicky.

Jak se dá změřit velikost penisu?

Pokud potřebujete změřit délku, měřte si ho vrchu hlavičky. Použít můžete ledajaké pravítko. Ať už bude pevné klasické školní pravítko nebo i krejčovský metr. Přitlačíte ho podél těla. Netřeba zapomínat že penis začíná již pod kůží a tukovou vrstvou. Jde o skutečnou velikost penisu, ke kterému je třeba přičíst ještě zhruba 2 cm, protože se začíná pod touto tukovou vrstvou.

Na závěr

Jak jsem již výše zmiňovala, tak velikost penisu nemá velký vliv na to, jak dokáže muž uspokojit ženu. Třeba vědět správnou techniku a taktiku. A nelze zapomínat hlavně na výdrž. Bez silné erekce a s předčasnou ejakulaci, se ztratí význam velkého penisu úplně. Protože i když budete mít obrovský penis, který se sotva vejde vaší partnerce do vagíny, tak je otázka jak si to bude ona užívat, když se bude soustřeďovat jen nato, aby se jí tam dole něco neprotrhlo. A tímto pádem by velikost penisu vaši partnerku vůbec nezajímal a už vůbec by ji to nevzrušovalo.

Pokud chcete zjistit, které sexuální polohy jsou nejlepší pro malý penis, tak je možná vhodné změnit klasickou misionářskou polohu a prohlédnout si některou v kamasutre. Jednoduchá a účinná poloha může být například na koníka, kde vsouváte svůj penis do své partnerky v maximální délce. Jednoduše dáte partnerku na kolena a zezadu do ní vnikl. Účinná a snadno zvládnutelná poloha.

Pokud si chcete dopřát vášnivé milování a dokonalé splynutí 2 lidi, tak vyzkoušejte Erexan. Budete mít z něj požitek vy a i vaše partnerka.

TIP: získejte slevu, použijte kupón “sleva2!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Comments
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jirka
Jirka
24. října 2017 21:18

Já si dávám pravidelně Erexan již několik měsíců a mohu říci, že nic lepšího na ztluštění penisu jsem ještě neměl. A to nemluvím ještě o délce erekce.

Petr
Petr
12. února 2019 21:06

20 cm průměr??? Tebe bych chtěl mít doma 😂😂