Jak pomůže chlap ženě dosáhnout orgasmu?

Každá žena by měla ve svém životě poznat opravdu kvalitní a slastný orgasmus. Může si ho sice dopřát i sama ale s chlapem je to opravdu úplně jiné, mnohonásobně zajímavější a hlavně vzrušující. Ne každý pár ale ví jak nato a nedokážou dosáhnout ženský orgasmus ani dlouhá léta. To znamená, že někde je problém a je třeba najít řešení. Přitom stačí někdy úplná drobnost kterou jste dosud prohlíželi.

V následující recenzi si můžete snadno a jednoduše zlepšit svůj skromný sexuální život. Tím výrazně zvýšíte šanci na přežití silného a energického orgasmu. Přečtěte si následující recenzi o tom, jak pomůže chlap dosáhnout ženě orgasmus.

Stačí změnit sexuální polohu

Jste spolu už dlouho a nevíte si okořenit sexuální život novými a účinnými polohami. To je velký problém.   Žijeme krátce nato, abyste celý život praktikovali misionářskou polohu.   Ne každý může dělat gymnastické cvičení ale existuje mnoho sexuálních poloh, které jsou příjemné a nenáročné a takové sexuální polohy zvládne opravdu každý. Sexuální polohy mají dokonce vlastní knihu již od dávných časů. Jmenuje se Kamasutra a můžete v ní najít velmi mnoho zajímavých obrázků, ze kterých se vám možná i protočí oči. Pokud se vám nechce číst Kamasutra, tak existují různé společenské hry, v nichž jsou sexuální polohy z Kamasutra nakreslené. Například kostka, kartičky, nástěnné hodiny. Na tyto předměty se jen podíváte a můžete hned zkusit první sexuální polohu, kterou spatříte.

Chlap musí vydržet déle než pár minut

Pokud se chlap sexuálně vzruší tak, že přijde k předčasné ejakulaci, tak to není velmi příznivé pro ženu. Totéž platí i při nedostatečné erekci. S měkkým penisem prostě nemůžete dokázat své partnerce, že jste plnohodnotný chlap. Dokáže sice dokončit ženu i jinak než svým penisem ale už to ztratí své kouzlo. Proto by měl každý chlap popřemýšlet, zda není problém hlavně u něj. V dnešní době je to dost velký problém, když chlap dosahuje ejakulace příliš brzy nebo má prostě nedostatečnou erekci. Kromě trapného pocitu je zde také zásadní problém a tím je nespokojená partnerka.

Tip od vaší sexuoložky!

 Chcete mít tvrdou a dlouhodobou erekci už za pár minut, tak vyzkoušejte Vimax.  .

Kvalitní předehra

Ne každá žena je připravená, jakmile si to člověk může myslet. Předehra u ženy je opravdu podstatní. Dobrá sexuální předehra je někdy mnohem lepší a vzrušujúcejší než samotný sex.

Je však třeba vědět:

  • kde přesně sáhnout
  • jak se dotýkat žen
  • kde se políbit
  • co říci ve stejnou dobu když ji zvlýkate

Není jasné, jak přesně popisovat, co má každá žena ráda a jak přesně postupovat. Každá žena má ráda jiné vedení. Některé ženy mají rady když je líbaj po celém těle, někteřé jen říkají něco hezké u ucha a pak se začnou zvlékat. Ženy mají rádi když se hrají s prsy, protože vyvolávají vzrušení. Někteří se chtějí nejprve bavit se sexuálními hračky. Existují ovšem i ženy, které mají jen myšlenku na sex, vyzléct se a jít na věc.

Jedná se hlavně o to, že žena si může užívat sex pouze tehdy, když je připravena. Pokud víte, za co platí na vaši partnerku, pak určitě vyhrajete. A bude to ta, která vám dá to, co se vám nejvíce líbí.

Jak najít bod G?

Třeba se při ženě snažit najít její bod G. Je to místo uvnitř pochvy, které je třeba jemně dráždit svým penisem, prstem nebo nějakou sexuální pomůckou. Čím více se k němu budete přibližovat a dráždit ho, tím větší šance je, že u ženy dosáhnete vzrušující orgasmu. Pokud najdete bod G u ženy, tak si můžete být jisti, že o tom budete vědět a hlavně zjistíte, že žena dosahuje svého vrcholu.

  Více o ženském bode G sa můžete dočítat >>>zde<<<  .

Jak dosáhnout orgasmu?

Na to jak dosáhnout orgasmu si musíme nejdříve napsat co přesně vůbec orgasmus je. Orgasmus je vyvrcholení pohlavní rozkoše, kterou dokážete procítit při sexuální stimulaci intimních partií.   Příjemný a slastný pocit, který zažijete fyzickou, emocionální nebo psychologickou reakcí se nazývá orgasmus.  

Tip od vaší sexuoložky!

  Mnoho žen začalo v poslední době využívat pro zvýšení sexuálního vzrušení afrodiziaka, které dokáží výrazně zvýšit šanci na dosažení orgasmu. V nabídce jsou ve formě tablet ale také gelů, které se dají skvěle využít na předehru.  .

Nejlepším orgasmem pro ženu je určitě při dráždění bodu G. Lze dosáhnout orgasmu samozřejmě i bez nalezení bodu G ale o to více se musíte snažit. Je mnoho dalších možností jak ženu obšťastnit:

  • vaginální orgasmus
  • klitorální orgasmus
  • bod u orgazmus
  • orální orgasmus
  • prsní orgasmus
  Více o ženském orgasmu sa můžete dočítat >>>zde<<<  .

Závěr

Určitě každý chlap zná mrzutou ženu. Proč jí tedy nezlepší náladu a vyzkoušet s ní něco nového. Jen spokojená žena dokáže být i milá. A proto vyzkoušejte u své partnerky dosáhnout kýženého orgasmu a uvidíte, že se její postoj k vám změní.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Comments
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ondra
Ondra
8. října 2017 21:56

Já jsem té mé ženě konečně našel bod G podle tohoto návodu a najednou jsem byl pan zeměkoule. Když člověk ví jak nato, tak je všechno jednodušší.