Předčasná ejakulace

predčasná ejakulace

Problém mnoha mužů hlavně v mladém věku je předčasná ejakulace. Není nic horšího, než když jste právě začali a už je konec. Určitě velké procento chlapů ví o čem píšu. Proč se to děje? Proč mám předčasnou ejakulaci? Co mi pomůže při předčasné ejakulaci? Existuje léčba na předčasnou ejakulaci? Vím oddálit předčasnou ejakulaci?

Podle statistik je zřejmé že každý desátý chlap má problém s předčasnou ejakulací. Proto je na místě otázka co přesně předčasná ejakulace znamená a jak se projevuje. Na všechny tyto otázky se vám budu snažit v mé recenzi jednoduše odpovědět.

Co je vlastně předčasná ejakulace?

Označuje se latinským pojmem “Ejaculatio praecox“. V podstatě je to sexuální dysfunkce, při které nedokážete ovlivnit výron spermií. Obvykle se to děje hned po vniknutí do pochvy ale existují i jedinci, kteří mají problém ještě před vniknutím do pochvy. Nepříjemná situace, která psychicky nenapomáhá mužům ani ženám.

Mnoho mužů si myslí, že by měl dokázat oddálit ejakulaci na potřebný čas kdy je třeba výron semene. Není to tak.   Jsou samozřejmě jedinci, kteří dokáží dokonale ovládat své tělo a vědí přesně kdy je vhodná doba na ejakulaci.   My se však zaměřme na zbývajících 99% procent chlapů, kteří to nedokážou.

Jak dokážu oddálit předčasnou ejakulaci?

Způsob jak prodloužit pohlavní styk na potřebnou dobu je několik. Základní problém je samozřejmě v samotné hlavě. Pokud jste velmi vzrušený, tak partnerka vám dopomůže k ejakulaci už jen svým dotykem. S tímto problémem dokážete bojovat i sám. Je třeba vyzkoušet myslet na něco nesexuální a zjistíte sami, že najednou budete mít sex delší dobu. V Americe se dokonce dělal i výzkum, při kterém muži při sexu mysleli na nějaký vysněný americký sport (hokej, baseball, ..), tak vydržely jednoduše déle. Proč to tedy nevyzkoušet?

Dalším problémem může být delší absence pohlavního styku s partnerkou. Pokud jste delší dobu nebyli s ženou a chystáte se na vysněný večer s ní, tak nesmíme zapomenout na fakt, že zřejmě nastane situace při níž budete předčasně ejakulovat. S tímto problémem si dokážete poradit sám velmi jednoduše. Odpovědí je masturbace. Nic tím nezkazíte a vy si budete jisti, že vystříknete hned při pohledu na její nahé tělo.

Předčasná ejakulace může být i problém krátké uzdičky penisu. Tím že uzdička na žaludu má velké množství nervových zakončení, tak dokáže náš mozek vnímat tuto erotogenní zónu intenzivněji. Je to citlivé místo, které si ale dokážete chirurgickým zákrokem upravit její délku. Zde se ale musíte zamyslet, zda si chcete nechat řezat do penisu.

Různé výzkumy se zaměřovaly na skupiny mužů v různých oblastech. Není žádná jednostranná teorie proč k předčasné ejakulaci vůbec dochází. Může to být některý z výše uvedených faktů ale i nemusí. V každém případě je několik možností jak předcházet předčasné ejakulaci a dopomoci si k potřebné délce erekci a uspokojení své partnerky. Jednou z mnoha možností je výživový doplněk Zerex Extralong. Stačí užít 1 tabletu asi hodinu před plánovaným pohlavním stykem a Zerex se postará o prodloužení samotného aktu. Stačí vyzkoušet a sami spatříte ten rozdíl. Vaše partnerka bude mile překvapena a vy ztratíte ten trapný pocit předčasné ejakulace. Svým složením přírodních látek dokáží potlačit předčasnou ejakulaci a prodloužit pohlavní styk. Objednávka přes internet je jednoduchý způsob a hlavně diskrétní, kterým si dokážete vyřešit problém s předčasnou ejakulací.

Dalším způsobem je možnost vyzkoušet různé sexuální cvičení. Sexuální cvičení by mělo dokázat prodloužit celkový čas pohlavního styku. Jedním z cvičení je Masters-Johnsonová metoda. Dva americký sexuologové Masters a Johnson, kteří spolu uvedli, že správně stisknutí ztopořeného penisu dokáže zrušit aktuální touhu na vyvrcholení a tím dokáží zajistit delší dobu sexuálního styku. Podle výzkumu tuto metodu je třeba trénovat několik dní a výsledek by se měl dostavit. Na tuto metodu však potřebujete pomoc od své partnerky, která by měla chvat uskutečnit.

Přerušovaná masturbace. Dalším z mnoho možností jak si dokážete pomoci sami. Jednoduše si určíte kdy je třeba dosáhnout vyvrcholení přerušovanou masturbací.

Jak dlouho má trvat sex dokud dosáhnu ejakulaci?

Budeme se opírat o statistiky, které ukázaly, že průměrný sex by měl trvat zhruba 5 minut. Je to však údaj, který těžko brát jako opodstatněný. Někomu stačí i méně než 5 minut, jiný by zase dokázali presexovat i celou noc. Samozřejmě to musí v každém případě vyhovovat nejdříve oběma stranám. Jsou chlapi, kteří si mohou myslet, že pohlavní styk kratší než 10 minut je také problém. Není to vždy tak. Každý člověk je jedinečný a chování jeho organismu je svébytný. Proto se nedokáže určit přímo délka sexuálního styku. Nejpodstatnější je rozdíl u 20letého páru a u 50 letého páru.

Ženská ejakulace

Existuje i pojem ženská ejakulace. Není to nic výjimečného. Každá žena dostala do vínku i orgán, ze kterého dokáží ejakulovat. Je jím bod G, který se skládá ze 48 žláz a přede dokáže produkovat ženský ejakulát.

Vědci zjistili, že bod G je zdrojem hlubokého pánevního orgasmu. Přesně tam vniká mystická ejakulace. Tento orgán se nachází ve vagíně mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Má vrásčitou strukturu a jeho drážděním dokáže žena dosáhnout orgasmu.

V minulosti se dělaly ukvapené závěry, že jde pouze o únik moči. Není to však pravda. I ženy dokážou opravdu ejakulovat, jen to není semeno jako u mužů ale čistá tekutina.

Závěr

Pokud jste se nedokázali najít v žádné výše uvedené možnosti a vyzkoušeli jste už opravdu všechno, tak je možná načase popovídat se s odborníkem-lékařem, který vám dokáže naordinovat léčbu a předepsat léky na oddálení ejakulace. Není to nic příjemné mluvit se s cizí osobou o vašem intimním problému, ale pokud jste již zoufalý, tak za rozhovor nic nedáte.

Anglicky – premature ejaculation

Na této stránce naleznete všechny pilulky na předčasnou ejakulaci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments